FEL a Ručičky kraje v Plzni

Na prezentaci technických oborů „Ručičky kraje“ v Plzni nechyběli studenti z Fakulty elektrotechnické.

V úterý 12. 6. proběhla na nádvoří Krajského úřadu Plzeňského kraje prezentace technických a přírodovědných oborů škol zřízených Plzeňským krajem. Na návštěvníky čekalo celkem 26 stánků s kuriózními výrobky. Akce byla zaměřená na žáky základních a středních škol, aby podpořila jejich zájem o technické a přírodní obory.

U stánku FEL našla veřejnost oblíbený hasičský oblek, ale také tištěnou elektroniku, smart textilie a hexapod – šestinohý, na dálku ovládaný robot. K veškerým dotazům byli k dispozici studenti fakulty Jiří Navrátil a Ondřej Lufinka, kteří demonstrovali technické dovednosti prezentovaných výsledků.

20180612_101809_web

20180612_095003_web